Witajcie Kochani :) 

Chciałabym się z Wami podzielić tym co aktualnie u mnie się dzieje, ponieważ zawsze uważałam, że niektóre sprawy trzeba nagłośnić w jakiekolwiek sposób. Postanowiłam napisać ten tekst, żeby wskazać na ten problem Internet ma wielką moc. 

Zacznę od początku, jak zapewne wiecie w życiu przychodzą takie momenty, gdy trzeba podjąć decyzję, która zmieni nasze życie no chyba że ktoś podejmie ją za nas. 

Niejednokrotnie pisałam Wam, że niestety nie jestem samodzielna potrzebuje pomocy 24/7 dotąd pomagała mi mama teraz padło na mojego męża ponieważ mama nie jest w stanie już mi pomagać z uwagi na stan zdrowia. Międzyczasie wybuchła pandemia, problemy z pracą itd.  Postanowiliśmy się postarać o świadczenie pielęgnacyjne,  znam kilka małżeństw którym się udało. Niestety nie obyło się bez batalii, dla mnie takie rzeczy nie powinny mieć miejsca, nasze prawo wyklucza małżonka jako opiekuna, jedni twierdzą, że istnieje obowiązek wzajemnej alimentacji inni ,że nie.

Na szczęście są przepisy i ustaw , które dają nam szanse wygrać💪 już napisaliśmy odwołanie trzymajcie kciuki💓💪 Nie poddamy się!! Nie moja wina, że jestem niepełnosprawna gdyby mogłoby być,  tak jak do tej pory to by było jednak się nie da.

 Pani z opieki w przeprowadzonym z nami wywiadzie stwierdziła , ze jedyną  osobą która sprawuje opiekę nade mną jest mój mąż  jednak odmówili nam przyznania świadczenia przeczytajcie dlaczego. Komentarze

katarzyna_nieslanczyk

Copyright © Zmotoryzowana