Przejdź do głównej zawartości

Spowiedź

Witajcie Kochani :-)
Wiem ,ze dawno mnie tu nie było, w dalszej części tekstu  zdradzę Wam powód mojego milczenia.
Prywatne archiwum 
Muszę się również przyznać do tego, że kilkakrotnie przeszła mi przez głowę myśl, o zamknięciu bloga.- Ale spokojnie nie zrobię tego, bo  nawet dla kilku moich czytelników warto go nadal prowadzić i próbować rozwijać.
Ostatnio mam taki okres dziwaczny okres w życiu - pogubiłam się
 Kiedy  masz setki myśli na minutę , czyli totalny armagedon w głowię ,to naprawdę ciężko się piszę, więc zniknęłam na jakiś czas, ale możecie być spokojni -wracam.
Sama nie wiem, co dokładnie jest powodem mojego samopoczucia. Chyba, chwilowo straciłam zapał do tego co robię, to ,co mi sprawiło mi przyjemność, po prostu przestało.
Być może,  jest to tylko przesilenie jesienne i gdy tylko pogoda się poprawi wszystko zniknie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki . -Mam taką nadzieję.


Zastanowienie się nad samą sobą jest trudne .  Mam ogromny mętlik w głowie , od dłuższego czasu odczuwam zmęczenie , które nie wiadomo skąd się bierze- nie pracuje fizycznie, ogólnie prowadzę bardzo spokojny tryb życia . a nawet powieszałabym ,że jest on monotonny .Wiecie, co jest najgorsze ,że rzeczy ,które sprawiały mi radość, już po prostu mnie nie bawią . Naprawdę, mam wszystko czego można chcieć od życia - rodzinę , przyjaciół i ukochaną osobę , a jednak odnoszę wrażenie ,że siebie gdzieś zgubiłam ,i czuję ,że jeszcze czegoś jest mi brak .
Może teraz nadszedł mój czas , na to bym zaczęła podążać na poważnie wybraną przez siebie drogą ,tylko tak naprawdę , bez wymówek , mam wiele planów i pomysłów, tylko ,że niczego nie umiem doprowadzić do końca . 

.Piszę do Was o moich uczuciach ,   bo ma być to forma "terapii" dla mnie . Na pewno wiecie dobrze sami ,  że często łatwiej jest coś napisać, niż powiedzieć prosto w oczy. Każdy z nas przeżywa w swoim życiu trudne okresy , teraz widocznie padło na mnie , muszę po prostu to przetrwać . Niedługo już kończy się ten rok i rozpocznie się nowy. ,Będzie on zupełnie Świerzy z nowymi perspektywami i pomysłami . To dodaje mocy do pokonywania swoich problemów .  Jednak najgorzej  , kiedy nie wiesz co jest przyczyną twojego stanu ,wszystko się układa ,  a Ty nie czujesz się zbyt szczęśliwy - paranoja , prawda ? - W chwilach kiedy, wszystko dosłownie waliło się na głowę  , potrafiłeś znaleźć równowagę i wewnętrzny spokój . A teraz masz nieodparte wrażenie , że szukasz dziury w całym .
Tak mniej więcej rysuję się sytuacja w mojej głowię , totalny mirż  marż . Brzmi to wszytko dziwnie wiem ,ale nie mogę tego dłużej   trzymać tylko dla siebie , więc postanowiłam , że zrobię coś w rodzaju spowiedzi – co zadziała oczyszczająco na mnie i pomoże iść do przodu ,  pozostawiając jak najdalej za sobą nękającą mnie przeszłość . Najwyższy czas ,pozamykać wszystkie niepotrzebne drzwi, i nie patrzeć już w tył .
Tylko najpierw muszę odnaleźć to , co mnie trapi.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Seksualni- NIE aseksualni !!!

Źródło: internet  Wiele powstało artykułów na ten temat. Takich jak: "Trzecia płeć  na wózku Zapraszam do przeczytania, polecam :) "-To znaczy tylko jedno , że nadal mamy  problem z postrzeganiem osób z niepełnosprawnościami ,  jako ludzi w pełni seksualnych . Co dla mnie jest dziwne, ponieważ człowiek od dziecka ,  aż  do końca swoich dni jest seksualny  .Choroba ,czy inna niepełnosprawność nie odbiera nam tego   Są niepełnosprawni mężczyźni , i niepełnosprawne kobiety, a nie tylko  jednopłciowi   niepełnosprawni, dlatego uważam, że powinno się coś zmienić w tej sprawie. Np. toalety dla niepełnosprawnych kobiet i mężczyzn osobno. Nie jesteśmy jedną " niepełnosprawną płcią "   Nie można nas wszystkich wsadzić do jednego worka,  przysługują nam te same prawa i obowiązki , co „zdrowym ludziom „ CHCEMY  ŻEBY NAS ZAUWAŻONO I TRAKTOWANO NORMALNIE!! Każda kobieta na wózku, chce czuć się piękna ,atrakcyjna i adorowana przez mężczyzn( ja bardzo to lubię :)) mężczyźni p

Kim jest "Kaleka"?

„Świat kaleki” – Bywa niekiedy odmienny od rzeczywistości , jest w nim ciemno , czuć wszechobecny smutek .Nie chcesz tak żyć, nikt nie chce . „Kaleką” może być każdy z nas , wcale nie mam teraz namyśli osób niepełnosprawnych , nigdy nie użyłabym tego słowa , w tym  kontekście,   bo ono nas obraża. Prywatne archiwum „Kaleka”- według mnie to osoba, która nie potrafi się cieszyć z tego , co ma , z niczego nie jest zadowolona . We wszystkim potrzebuje aprobaty i pomocy innych osób , niestara się niczego osiągnąć,  bo dawno temu usłyszała , że się nienadane do niczego . Jak to , typowa osoba o tych  słonościach    uwierzyła bez problemu  w te słowa , zamknęła się na cały świat . Ma nieustanne pretensje do wszystkich, ale nigdy  nie do siebie.  Uważa , że jest zwolniona z normalnego życia , sama sobie zabrała do niego prawo , kiedy pogodziła się z tym ,że inni nazywają ją „Kaleką”. Ona, jak  to ona, nigdy nie była wystarczająco silna by wyrażać swoje zdanie. Lubiła podporządkowywać

Majówka :)

                                                                 Witajcie kochani 😊 Jak Wam minęła majówka ?- u mnie dosyć sporo się działo ,wczoraj grill z gradem :D na szczęście ja nie zmokłam :P     w dni poprzednie zakupy , kawa z babcią     Michała – naprawdę super z niej kobieta. Następnie pyszny obiad   z moim skarbem. Pogoda nam dopisała, było bardzo słonecznie i ciepło.  Poznałam   koleżanki z pracy mojego chłopaka.       Poraz kolejny odwiedziłam Chorzów- coraz bardziej podoba mi się to miasto .Przejechałam się znów tramwajami, które uwielbiam .   To wszystko w poniedziałek , był to, bardzo intensywny dzień . Niedziela też "pracowita "  wypad na rynek w Jaworznie, lody, zimne piwko i słońce :D Udane dni za nami i jeszcze więcej  takich przed nami  😊                                                               Naładowałam się pozytywną energią, znowu mam siłę do walki z tym co przyniesie los. Mogę odhaczyć kolejne punkty na swojej liście rzeczy,