Kim jestem

                                        Witam.

                


                                                                Kim jestem?


Nazywam się Katarzyna Olszowska.  Mam kilka pasji , które spawają,że  moje życie ma wiele różnych barw... 
Uwielbiam czytać książki , od całkiem niedługiego czasu piszę , z każdym dniem staje się to, coraz większą  moją pasją .Lubię również , oglądać filmy - najbardziej dramaty i komedie romantyczne . Interesuje mnie także informatyka , makijaż , chocaż nie wiąże z tymi zainteresowaniami większych planów.

Jaka jestem ?
 Hmm... to chyba najtrudniejsze z pytań, naprawdę ciężko jest opisać samą siebie obiektywnie .
Jestem ambitną młodą kobietą , która lubi stawać sobie nowe cele ,i dążyć do ich realizacji.
Uważam , że jestem troszkę szalona gdyż wciąż wierzę w prawdziwą miłość, nawet   kiedy cały świat twierdzi ,że ona już dawno umarła - Ja na przekór wszystkim i wszystkiemu pragnę wierzyć w to , że nie wygnała , bo jaki życie ma bez niej... sens
Bezustannie poszukuje swojego miejsca na ziemi , chce poznać jaki jest głębszy sens tego wszystkiego , co nas spotyka . Nic się nie dzieję bez przyczyny, wszystko dzieję się jakiegoś powodu - Chce poznać ten powód.
 więcej o mnie...

                           
Od urodzenia poruszam się przy pomocy wózka ,kiedyś nie mogłam się z tym pogodzić zadawałam sobie pytania " dlaczego właśnie ja?, " jak będzie wyglądało moje dalsze życie ? "- To bardzo trudne pytania dla każdego człowieka, kiedy patrzysz z perspektywy wózka jest jeszcze trudniej . Nie wiem, dlaczego urodziło się w mojej głowie przekonanie , że zawsze będę na przegranej pozycji. To był ciężki dla mnie okres  ,ale na szczęście teraz patrze na to wszystko inaczej. Staram się szukać pozytywów w tym, co przynosi mi życie . Wiem ,że sporo już za mną , jeszcze więcej przede mną:) 
                                     
                      
                                                                           

Komentarze

katarzyna_nieslanczyk

Copyright © Zmotoryzowana