Witajcie Kochani.
Nowy rok, nowe plany do zrealizowania i wyzwania do podjęcia.   Jestem nastawiona bojowo, chcę w końcu osiągnąć to o czym marze.
Czekam tylko na to, aby zima się zakończyła – bardzo nie lubię tej pory roku, ślicznie wygląda śnieg, lecz tylko za oknem. Okropnie denerwuje mnie to, że ciężko jest się poruszać na zewnątrz. Koła zakopują się w śniegu i nie ma możliwości się ruszyć. Tak rozpoczęłam nowy rok, ale się nie poddaję.  Mam przeczucie, że 2019 rok będzie dla mnie rokiem niezwykłych wyzwań, trochę się boje, ale jeszcze bardziej się cieszę.

Nowe wyzwania kształtują – nowe porażki uczą – a sukcesy budują. Tego teraz mi potrzeba, świeżość naładuje mnie odpowiednio i przygotuje do dalszej walki. Muszę dostać się na swój własny szczyt. – Wiem, że jest w moim zasięgu.  Bez celu życie traci sens trzeba go mieć by istnieć. Samospełnienie jest bardzo ważne, możesz mieć rodzinne szczęśliwy związek, ale jeśli nie czujesz się spełniony pomału umierasz – masz wrażenie, że nie żyjesz, lecz tylko istniejesz. To sprawia ból i czyni cię nieszczęśliwym człowiekiem. Najgorszy jest moment, gdy zaczynasz wyładowywać złość na innych. Zamknięte koło się toczy, a ty nie wiesz, jak to przerwać. Dlatego potrzebny jest cel.

LISTA PUNKTÓW POTRZEBNYCH DO OSIĄGNIĘCIA CELU.
1.       Nie rezygnuj z obranego kursu – chociażby świat się kończył.   
2.       Zawsze staraj się myśleć pozytywie – zawsze.
3.       Nigdy się nie poddawaj – nigdy!!
4.       ….

To moja lista, która pomoże mi motywować.
Nowy rok – nowy cel. Czas start.

Komentarze

Izabela pisze…
super blog powodzenia

katarzyna_nieslanczyk

Copyright © Zmotoryzowana