.
Witajcie moi drodzy. Dzisiaj chciałam wam powiedzieć. Podzielić się swoimi. Temat tego, jakie to jest przerażające. Tak wiele osób. Zmaga się z depresją. A cała psychiatria u nas w kraju leży. Są bardzo długie terminy. Samolot doskonale wiem. Że przy tej chorobie nie można czekać. Bo przychodzi moment. W którym może być za późno? Jeżeli się nie zauważy. Pewnych odznaczeń odznak. Możemy nie zdążyć z pomocą? Jeden z lepszych dni. Dlatego pojawił się u mnie. Tak zdrowy krytycyzm. Cieszę się, że są takie dni. Tylko bardzo mi przykro, że. to przez tabletki.


To by był koszmar na jawie. Doskonale zdaje sobie z taką sprawę. Spek w wielu. Przez tą chorobę zrezygnowałam. Z samej siebie zrezygnowała. Przyszła mi pofarbować włosy? To jest dla mnie? Pamiętam ostatni raz. Jak się nie mylę, to 2 to temu byłam u fryzjera. Poszło na 2 Plan. Ja poszłam na 
na 2 Plan, zakopałam tam na siebie. Dlatego takie drobne. To już jest dla mnie MEGA osiągnięcie. Że się na to zdecydowałam? Miałam 20 kilka lat? Nie wyobrażałam sobie. Wyjścia z domu bez. Do dawnej siebie. Pokazywać na tym bloku, jak dalej pokonaj przeszkody. A jedyne są? Mogę wam teraz dać to? Mówienie i pisanie o depresji. To jest swego rodzaju walka, bo? Wyjście z tej choroby.

 Jest naprawdę trudne. Jeżeli uda mi się. Ją wyciszyć, zaleczyć, bo tej choroby nigdy się nie wychodzi do końca one zawsze będzie będą nawroty i tak dalej. Tylko chodzi o to, żeby. Przejąć nad nią kontrolę i pozwolić, żeby to ona. Na te lepsze dni walczyć? I tak samo chce. Mówić o tym głośno, bo? To jest choroba, której nie należy się wstydzić i. Należy oczywiście gorzej, że Jestem, nie wiem, słaba, głupia i tak dalej. Tak te myśli się pojawiają i niejednokrotnie na pewno w moich nagraniach będą. Ale to to jest właśnie. Oblicze tej depresji i. Ona jest taka, no i nic z tym. Możemy tylko walczyć. W zeszłym roku. W okolicach Września, października. Chodzi na terapię. Zaczęłam brać lekkiej. Teraz mamy maj. Dalej nie czuję się na tyle stabilnie, żeby wrócić w pełni do społeczeństwa. Jednak z moją panią psycholog. Usilnie pracujemy nad tym. Ten powrót był możliwy. Żeby ta sprawa z zakończyło się? Znów zacząć się realizować. Chciałabym skończyć to, co zaczęłam. Co najważniejsze, ponownie chciałabym być inspiracją dla innych osób. Pokazywać, że niepełnosprawność nie jest przeszkodą. Jednak szczerze wam powiem, że dla mnie aktualnie jest. Być może te wszystkie lata, które? Z nią żyłam, spowodowały to właśnie, że to depresja jest to, że nie mam dostosowanego domu. Nic praktycznie pod siebie. To Wszystko na pewno się nałożyło na to, że Jestem w tym. Miejscu, w którym Jestem? 

Jednak, jeżeli Bóg mi da. I Przetrwam to. To na pewno.

 Nie pozwolę już. Podcinać sobie skrzydeł. Bardzo dziękuję, kochani za dzisiaj. Pozdrawiam was ciepło serdecznie. Proszę również o za subskrybowanie mojego kanału. Chcę widzieć, że to co robią, ma sens, że są jacyś ludzie, którzy są. Po mojej stronie. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawiam.
 


 


 


 

Komentarze

katarzyna_nieslanczyk

Copyright © Zmotoryzowana