Witajcie moi drodzy. Mam nadzieję, że u was Wszystko w porządku. Dziś chciałam wam powiedzieć. Jak wiele u mnie ostatnio się dzieje. W mojej głowie. I wiem, że już nigdy nie będę tą samą. Kasią jak kiedyś. Już się tak nie boję. Nie boję się tak bardzo wszystkiego. Nie wiem, jaka będzie moja przyszłość. Ale nie chcę się już martwić. Chce wam powiedzieć, że zmieniłam się? Zmieniam się cały czas, trwa proces. Nie Jestem tą samą osobą. Nie chcę, żebyście mnie źle zrozumieli.

 Chodzi mi o to, że po prostu. Nie dam już sobie wmówić, nie będę już zabiegać o uwagę osób, na których. Którym na mnie nie zależy. Ponieważ znam swoją wartość i wiem. Jeżeli ktoś chce utrzymywać kontakt? No to go będzie utrzymywać, a ja już nie będę się prosić o uwagę o to, żeby ktoś znalazł dla mnie czas, żeby wyjść ze mną na kawę na drinka gdziekolwiek. Jeżeli chcesz utrzymywać kontaktu, to nie utrzymuj. Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że dziewczynę, która znam z Internetu, nie spotkałyśmy się. Ale są mi bliższe, potrafią napisać, zapytać, jak się czuję, czy zadzwonić. Przez Internet i porozmawiać. To tak wiele znaczy dla mnie, bo wiem, że nie Jestem sama. Dziękuję również moim najbliższym. Chociaż wiem, że jest ciężką. Nie umiemy się porozumieć. Ale to dlatego, że przechodzę proces. Mam nadzieję, że go przejdę. To znowu będzie tak jak kiedyś chciałam ci tylko kochanie powiedzieć, że dziękuję, że mimo Wszystko przy mnie jesteś. Więc o tym, że cię kocham? Chciałam również powiedzieć. Słów do moich sióstr dzięki dziewczyny za to, że nie jest łatwo za to, że. Niejednokrotnie mnie pocieszałyście, kiedy miałam gorszy dzień. Za to, że Paulina wchodziło, jest kilka razy do mojego. Sprawdzać, czy nie wzięłam tabletek? Sprawdzę, czy nie zrobiłam czegoś głupiego? Śmiałem się, że czasami razem z Mamą jesteście jak. Ale tak naprawdę. To wam wszystkim. Mogę podziękować za dotychczasowy trud i prosić o. O jeszcze więcej cierpliwości do mnie? Że nowe jaja. Będzie lepsza, że nowe ja się nie podda. I, że nowa ja osiągnie Wszystko, o czym marzy. Wiem, że sama. Nie dam sobie Rady. Ale dzięki wam. Każdy teraz miała o kim mówię? Jestem w stanie osiągnąć dużo więcej. Nie liczą się dla mnie rzeczy materialne. Jasne są potrzebne, dlatego założyliśmy zbiórkę, gdyż zbieramy pieniądze. Na to, żeby jakoś godnie żyć? Żeby ogarnąć sytuację z domem i w ogóle. Czeka nas ogromne wyzwanie, jakim jest remont. Dzięki moim Bliskim. Mieć nadzieję, że to Wszystko skończy się dobrze. A ja kiedyś będę mogła powiedzieć? Tak Jestem szczęśliwa, tak mam Wszystko, czego pragnęłam.

 Chciałabym się zwrócić do ludzi? Również zmagają się z depresją. Nie poddawaj się. Nie poddawajcie się. Wiem, że jest ciężko. Wiem, że każdy dzień to jest. Dorga, wiem, że wstanie z łóżka. Ubranie się czy coś? Tak błahego, jak zjedzenie śniadania, czasami jest niebyt. Wiem, bo sama tak mam. Wiem, jak trudno jest czasem wejść. Mnie kosztował, kosztowała. Ile stresu chodzi o to, żeby było dużo ludzi, a ja mam. Ale dałam Radę i wiem. Że jeżeli ja dałam Radę, osoba z takimi doświadczeniami, osoba z taką przeszłością z takimi. Które już przeszłam i nadal tu Jestem. Dzięki wam moi bliscy. To wiem, że ty droga osobo, która do teraz słuchasz, też dasz Radę. Kiedyś w to nie wierzyłam, ale zaczynam widzieć w tym sens. Ze wszystkiego można wyjść. Jest teraz ten blok? Dlatego są teraz te nagrania? Dla mnie i dla innych. Dla ludzi, którzy aktualnie nie widzą sensu. Ja też go cały czas szukam. Wiesz, cały czas zadaję sobie pytania, na które nikt nie jest w stanie mi odpowiedzieć. 

Ale mam nadzieję. Wątpliwości zostaną zażegnane, a na wszystkie pytania. Uzyskałam odpowiedź, póki co. Muszę się skupić na sobie. Na relacjach z bliskimi. Na relacjach z moim mężem? Na relacjach z dzieckiem. W którym mam siłę? Jest dla mnie dniem wygranym. A każdy dzień, w którym. Muszę zwolnić, spauzować. Już nie jest przegranym jest tylko. Ale mam nadzieję, że tych pauz będzie coraz mniej. Nigdy nie jest tak źle, żeby nie dało się z tego wyjść. Wątpiłam w to, ale zaczynam mieć nadzieję. Dziękuję wam wszystkim, którzy mnie słuchają. Mam nadzieję, że chociaż. Czym jest depresja? I przestanie oceniać, bo. Użalasz się nad sobą i tego typu słowa nie pomogą. Potrzebujemy. Zrozum, dowiedz się, poczytaj nie oceniaj. Daj czas, daj szansę, daj nadzieję. Dziękuję bardzo wszystkim za dzisiaj, do usłyszenia.


Komentarze

katarzyna_nieslanczyk

Copyright © Zmotoryzowana