Przejdź do głównej zawartości

WyjaśnieniaWitajcie  Kochani 😊
Na wstępie chciałam Was przeprosić za tak długą nieobecność. Mam nadzieję ,że mi wybaczycie i nadal będziecie czekać na moje wpisy.
Ostatnio przeżywałam trudniejszy okres w życiu , ale już jest zdecydowanie lepiej . Ciężko miałam się pogodzić z tym co mnie otaczało, taki rodzaj późnego buntu.   Bywają momenty w życiu każdego człowieka takie jak moje w ostatnim czasie ,że mamy ochotę powiedzieć „ nie zgadam się !” Najważniejsze wtedy by mieć na tyle motywacji ,żeby się z tego wykaraskać. Jednego jestem pewna trzeba to odchorować – dać sobie czas. Sztuką jest pozwolić sobie na błędy , to wymaga siły szczególnie gdy, chcesz być perfekcyjny, a ci to nie wychodzi. Czujesz się coraz gorzej ze sobą-  od tego momentu już niewiele brakuje do załamania.  
Brak ochoty na czynności ,które sprawiały mi przyjemność , tak u mnie się  to objawiało.  Żyłam tak sobie jakiś czas ,ale teraz już się budzę na nowo. Świeża energia napędza moje żyły -co mi pomogło ? – pozwoliłam sobie pocierpieć. Mam do tego prawo jak każdy człowiek nie zawsze musimy być pozytywni. Lecz pamiętajcie kochani ,że czasami warto zwrócić się o pomoc do bliskich , bo nie zawsze poradzimy sobie sami. Na koniec powiem tylko, że wracam do Was<3 o:p="">

Pozdrawiam    

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Seksualni- NIE aseksualni !!!

Wiele powstało artykułów na ten temat. Takich jak: "Trzecia płeć  na wózku Zapraszam do przeczytania, polecam :)"-To znaczy tylko jedno , że nadal mamy  problem z postrzeganiem osób z niepełnosprawnościami ,  jako ludzi w pełni seksualnych . Co dla mnie jest dziwne, ponieważ człowiek od dziecka , aż do końca swoich dni jest seksualny  .Choroba ,czy inna niepełnosprawność nie odbiera nam tego   Są niepełnosprawni mężczyźni , i niepełnosprawne kobiety, a nie tylko jednopłciowi  niepełnosprawni, dlatego uważam, że powinno się coś zmienić w tej sprawie. Np. toalety dla niepełnosprawnych kobiet i mężczyzn osobno. Nie jesteśmy jedną " niepełnosprawną płcią "
Nie można nas wszystkich wsadzić do jednego worka, przysługują nam te same prawa i obowiązki , co „zdrowym ludziom „CHCEMY ŻEBY NAS ZAUWAŻONO I TRAKTOWANO NORMALNIE!! Każda kobieta na wózku, chce czuć się piękna ,atrakcyjna i adorowana przez mężczyzn( ja bardzo to lubię :)) mężczyźni poruszający się przy pomocy wózka, …

Majówka :)

Witajcie kochani 😊

Jak Wam minęła majówka ?- u mnie dosyć sporo się działo ,wczoraj grill z gradem :D na szczęście ja nie zmokłam :P  w dni poprzednie zakupy , kawa z babcią Michała – naprawdę super z niej kobieta. Następnie pyszny obiad z moim skarbem. Pogoda nam dopisała, było bardzo słonecznie i ciepło.  Poznałam   koleżanki z pracy mojego chłopaka.    Poraz kolejny odwiedziłam Chorzów- coraz bardziej podoba mi się to miasto .Przejechałam się znów tramwajami, które uwielbiam . To wszystko w poniedziałek , był to, bardzo intensywny dzień . Niedziela też "pracowita "  wypad na rynek w Jaworznie, lody, zimne piwko i słońce :D Udane dni za nami i jeszcze więcej  takich przed nami 😊 Naładowałam się pozytywną energią, znowu mam siłę do walki z tym co przyniesie los.Mogę odhaczyć kolejne punkty na swojej liście rzeczy, które muszęM jeszcze zrobić w tym roku. Następne już czekają na realizację.

Kim jest "Kaleka"?

„Świat kaleki” – Bywa niekiedy odmienny od rzeczywistości , jest w nim ciemno , czuć wszechobecny smutek .Nie chcesz tak żyć, nikt nie chce . „Kaleką” może być każdy z nas , wcale nie mam teraz namyśli osób niepełnosprawnych , nigdy nie użyłabym tego słowa , w tym kontekście,  bo ono nas obraża. „Kaleka”- według mnie to osoba, która nie potrafi się cieszyć z tego , co ma , z niczego nie jest zadowolona . We wszystkim potrzebuje aprobaty i pomocy innych osób , niestara się niczego osiągnąć,  bo dawno temu usłyszała , że się nienadane do niczego . Jak to , typowa osoba o tych słonościach   uwierzyła bez problemu  w te słowa , zamknęła się na cały świat . Ma nieustanne pretensje do wszystkich, ale nigdy  nie do siebie.  Uważa , że jest zwolniona z normalnego życia , sama sobie zabrała do niego prawo , kiedy pogodziła się z tym ,że inni nazywają ją „Kaleką”.
Ona, jak  to ona, nigdy nie była wystarczająco silna by wyrażać swoje zdanie. Lubiła podporządkowywać się innym, i oddawać im prawo do …