Halloween w Polsce pojawiło się w latach 90. XX w. Jest coraz bardziej popularne w naszym kraju, uważam, że obchodzenie święta zmarłych na wesoło ma swój sens. Mamy naprawdę dużo smutku w życiu. Moim zdaniem nie ma nic złego w odrobinie radości. Wierzymy w to, że nasi bliscy trafili do lepszego miejsca. Dlaczego nie powinniśmy się z tego cieszyć?

1 Listopada to
dla mnie również ważna data, razem z bliskimi odwiedzamy groby, wspominamy wszystkich, którzy odeszli z tego świata. Każdy ma w rodzinnie kogoś za kim tęskni. Zawsze dopada mnie nostalgia, rozmyślam nad sensem naszego istnienia tu na ziemi.  Być może każdy z nas ma misje do wykonania zanim zgaśnie ostatni płomień i serce się zatrzyma już na zawsze. Tego niestety pewna być nie mogę. Chciałabym jednak wrócić teraz do Halloween, nie widzę absolutnie nic złego w przebieraniu się za ducha, czy też innego potwora. Naprawdę nie rozumiem tej nienawiści do tego święta. Niestety w tym kraju musimy o wszystko walczyć. Ja osobiście jestem zwolenniczką tego święta.

31 października to data najbardziej popularna   w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Irlandii, Australii i Wielkiej Brytanii. Życzę wszystkim udanej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

Komentarze

katarzyna_nieslanczyk

Copyright © Zmotoryzowana